Čeká vás chomout? Pořádně se rozlučte!

Při pomyšlení na rozlučku se svobodou, se ve většině případů, mužům vybaví spousta alkoholu, nějaký striptýz  nebo nejlíp návštěva baru se spoustou tanečnic u tyče. Vy jste, ale typ muže, který nevyhledává takový typ zábavy, natož se takto loučit se svobodou? Tyto čtyři typy vás nadchnou.

snubní prsteny

1. Zážitkový den- je libo letadlo?

Pokud jste milovníkem zážitku a chcete si svůj den užít dobrodružstvím, tak pozorně čtěte. Máte rádi letadla? Výšky? Řekli jste si někdy, jaké by to bylo, stát se na den pilotem? V tento ojedinělý den, se můžete stát pilotem! Pokud vás vždy lákalo letadlo a bojíte se výšek, je možnost si vybrat jen stimulátor. Tento zážitek, sice není na celý den, ale tím líp. Můžete si zvolit sami kolik minut budete pilotovat, od toho se však odvíjí cena. Při nahlédnutí na internetové stránky s nabídkou tohoto zážitku je vždy uváděno přibližně 20 minut, ale na dokonalý zážitek, to stačí. Po tomto zážitku můžete s kamarády zajít na pivo a rozlučka je dokonalá.

2. Máte rádi střílečky?

V dnešním moderním světě je možné vše. Rádi hrajete různé střílečky anebo jste celkově milovníkem počítačových her? Můžeme vám nabídnout velkou nabídku virtuální reality. Některé firmy nabízejí i možnost hraní na několik hodin a s virtuálními brýlemi budete mít pocit, že je vše skutečné a jen tak nezapomenete. Pokud vás láká pouze střelba a nemáte zbrojní průkaz, nevadí. Můžete zajít na střelnici a pod zkušeným dozorem vystřílet nábojů kolik chcete a výběr zbraně bude také na vás.

3. Překážky, fyzická námaha, výška a spousta potu?

Zaujalo vás to? Tak to neváhejte a vyrazte se rozloučit se svobodou do lanového centra. Široká škála lanových center vám nabízí i obtížnost dráhy. S partou kamarádů anebo jen se svědkem? Užijete si to bez váhání všichni.
zločinec u auta

4. Milovník jídla a pití

Rádi jíte a pijete? I pro vás jsme našli spousty nabídek degustačních menu. Asijská, mexická, italská  anebo jen něco nevšedního? Propojit to můžete i s ochutnávkou vín či rumů.

Pokud vás z těchto čtyř typů nic nenadchlo, nevadí. Nabídek je mnohem více a je z čeho vybírat.

Published by na-dlani.cz