Skleněné kouzlo pro váš dům či byt

Máte rádi moderní design interiéru? Pak se jistě zajímáte, jak si z vašeho domova vytvoříte ještě krásnější a pohodlnější místo k životu. Nádherné skleněné stěny, skleněné dveře nebo skleněné zábradlí – díky nejmodernější technologii vytvoří tyto designové prvky v interiéru nejenom velmi příjemné a poutavé prostředí, ale jsou velmi elegantní, bezpečné, prosvětlují interiér a jsou plně funkční.

Ø  Skleněné zábradlí
Pokud budete stavět nebo rekonstruovat svůj vysněný patrový dům nebo byt, popřemýšlejte a představte si, jak by vypadalo schodiště se skleněným zábradlím, které by bylo kombinované s krásným kováním nebo dřevem. 

Budete se muset rozhodnout, odkud a kam povedou schody, u skleněného zábradlí zvolit možnost kotvení, které může být z boku na terče, které uchytí sklo. Tento typ kovových kotvících prvků je pohledově velmi estetický. Pak je tu možnost zapuštění celoskleněného zábradlí do podlahy. Ze stavebního hlediska je to v prvé řadě to nejdůležitější – záleží na statice.

A důležitá je samozřejmě vaše představa a možnosti. Schodiště se skleněným zábradlím může vést například z obytné haly nebo kuchyně do chodby v patře, i přímo do obytné místnosti v patře. Pak je tu další možnost, že budete mít schodiště úplně samostatné. V prvním případě se obytná plocha o něco zmenší, ale prostor bude krásně prosvětlený a bezpečný.
 
Ø  Skleněné stěny
Umíte si představit skleněné stěny nebo posuvné skleněné dveře, které rozdělí v interiéru prostor velmi poutavým designem.  Například sklo s pískovaným motivem, které je ručně navržené a vyrobené.  Interiérové skleněné prvky, jako jsou předělové stěny, výplně do dveří, oken, nábytkových dvířek, zimních zahrad a podobně budou svým způsobem originální.

Tyto prvky jsou vyrobeny z bezpečnostního skla a podle motivu se dá dosáhnout toho, že mohou být úplně neprůhledné nebo mají velmi dobrou průhlednost. Stěny a dveře z pískovaného skla místnost prosvětlí a jsou pohledově velmi estetické.
 
Pokud podlehnete skleněné kráse, nebudete litovat. Váš interiér bude plný prosvětleného prostoru a elegance.

Published by na-dlani.cz