Zásnubní prsteny

Chtěl byste si ji vzít za ženu? Tak byste si rozhodně měl uvědomit, že to nefunguje tak, že se jí jen zeptáte „vezmeš si mě“ a ona zvolá nadšené „ano“ a vrhne se Vám do náruče. To byste pravděpodobně zplakal nad výdělkem a to si asi nepřejete.
prstýnek s kamínky

Dnešní doba je velmi moderní, ale v určitých záležitostech se očekává respektování tradic. Tak například takové zásnuby. Samozřejmě podoba zásnub je poněkud odlišná. Dříve to byla v podstatě malá svatba. Vždyť o ruku nebyla žádána nevěsta, ale její rodiče. To se tedy rozhodně změnilo. Zásnuby sice někdy jsou v rodinném duchu, ale nezřídka jsou privátní, jen muž a žena.

Co je nejdůležitější, je samozřejmě zásnubní prsten. Muž, který žádá o ruku milovanou bez zásnubního prstenu, dává jasně najevo, že mu na tom až tak nezáleží. Žena potřebuje vědět, že muž je ochoten do ní investovat. Je to záruka toho, že bude ochoten investovat i do rodiny.

 prsten se safírem


Rozhodně nesmíte podcenit tradice


Nemusíte být zrovna velcí romantikové, ale zásnuby by se rozhodně měli nést v romantickém duchu. Každá žena i muž by si své zásnuby měli pamatovat celý život. Pozvat milovanou bytost na romantický pobyt někde v horách nebo u moře, pozvat ji na exkluzivní večeři a tam vytáhnout zásnubní prsten a vytasit s otázkou „vezmeš si mě?“
zásnubní prsten

Co se týče volby zásnubního prstenu, vyberte si tak, abyste byli úspěšní. Alespoň docela malilinkatý briliant ten prstýnek snese, co myslíte? Určitě je vhodné řešení na zakázku. Přece jen se bude jednat o šperk, který Vaše vyvolená bude nosit celý život den co den. Měl by tedy vydržet. Individuální řešení z šikovných rukou, to je rozhodně vždycky ideální a optimální volba, se kterou budete maximálně spokojení. Vyřešíte tím zároveň dvě povinnosti v jednom, budete vědět, kde zadáte v brzké době výrobu snubních prstenů. Ale to už je samozřejmě zase úplně jiný příběh.

Published by na-dlani.cz