K čemu nám IBC kontejnery slouží například na zahradě?


Někdy potřebujeme k uskladnění našich věcí doma anebo na zahradě hodně prostoru. A tak přemýšlíme, kde bychom si mohli nějaké to místo ušetřit. A tak hojně využíváme různé nádoby na některé věci, které potřebujeme, aby nebyly vidět. A tak se často vydáváme do hobby obchodů jako jsou Baumax anebo Mountfieldu. A co tam kupujeme? Například v Mountfieldu, který působí na českém trhu už od roku 1991. A nabízí veškeré zahradnické potřeby, a to přes bazény, sekačky, bazénová čerpadla, solární sprchy a další. Prostě si tam vyberete naprosto všecko, co potřebujete. Ale i sauny, a to ty větší i menší. A také různé křovinořezy a motorové pily. Na své si tam přijde každý zahrádkář anebo hobby opravář. A podobný sortiment nabízí i Baumax anebo Ikea a podobně.

kontejner

Takových to obchodů je hodně. Ale co když potřebujete něco většího na větší objem kapaliny anebo sypkých materiálů. Tak na to jsou ideální takzvané IBC kontejnery, které k tomuto účelu budou sloužit naprosto dokonale. A tento typ IBC kontejneru se nejvíce využívá na zahradě na uskladnění anebo zachycování dešťové vody. Takže se často umisťuje pod okapy anebo pod střechy domů. Jejich nespornou výhodou je určitě to, že jsou velmi pevné a mají na sobě ocelovou konstrukci, která ještě pevnost kontejneru umocňuje. A mají také velké a široké hrdlo a je jednoduché jeho naplnění i vypouštění. A také je každý IBC kontejner opatřen dřevěnou paletou, se kterou bude stohování a manipulace opravdu hračka.

chalupa se zahradou

A vy tak snadno můžete stohovat několik kontejnerů na sebe do výšky. Kontejnery jsou opravdu pevné a vydrží až objem 1000 litrů. Takže se nemusíte bát, že by vám nestačil. A jejich pořizovací cena není vysoká. A IBC kontejnery se také využívají k přepravě hořlavých a nebezpečných látek. A ty mají také UN označení, které podléhá všem přísným normám a nařízením. A pokud chcete, máte tu také možnost si zakoupit takzvaně repasovaný kontejner. A ty jsou vždy předem vyčištěné, usušené a mají znovu udělanou talkovou zkoušku a prošly inspekcí ocelové konstrukce. A zakoupit si je možné také mnoho příslušenství. A to především ohřívací pláště, izolačních vík a vodotěsných krytů. Na své si přijde každý. A určitě budete spokojeni a máte u některých kontejnerů až záruku pěti let.

Published by na-dlani.cz