Zbavte se problémů se zuby


Mít zdravé zuby není nic složitého. Chce to jen se o ně pravidelně starat. Spousta lidí používá pleťovou i tělovou kosmetiku, myjí si pravidelně vlasy, ale na zuby nějak zapomínají. Přitom bez zubů bude kvalita našeho života hodně nízká. Zuby máme jen jedny a je nutné se o ně řádně starat. Stačí důkladné každodenní čištění. Vždycky je lepší je čistit dvakrát denně pár minut než je drhnout jednou týdně hodinu. Důležitá je právě pravidelnost, protože díky pravidelnému čištění zbavíte svoje zuby plaku a dalších nečistot.

ošetření zubů

Spousta lidí má zuby zanedbané, a trpí kazy i zubním kamenem. Dlouhodobě zanedbávané čištění zubů má za následek vznik zubních kazů, ale ani ty často mnohé lidi nedonutí navštívit zubní ordinaci. Část lidí vyhledává lékaře až je zuby bolí natolik, že nemohou vydržet a nepomáhají ani běžně dostupné léky na bolest. Kaz dokáže zub zcela zničit a dokáže napadnout i dásně. Zub se pak často musí vytrhnout a je nutné vyčistit i kanálky.

Je zajímavé že tolik lidí s naprosto zanedbanými zuby vyhledává kde jim provedou bezbolestné ošetření zubů v Praze. Bohužel je nutné říct že bezbolestné ošetření zanedbaných zubů není možné. Je možné bezbolestně ošetřit kaz v počátečním stadiu, ale určitě není možné bezbolestně ošetřit zub, který je napadený až ke kořeni. I přes podání umrtvujících prostředků většinou ošetření bolí. Je to začarovaný kruh, protože lidé se vyhýbají zubnímu lékaři, protože mají obavy z bolesti, kterou si ale přivodí sami.

zubař a pacient

Prevence nebolí
Uvědomte si, že čištění zubů nebolí. Proto je lepší si zuby pořádně čistit a zároveň používat všechny kvalitní potřeby k čištění. Nejlepší je dvakrát do roka navštívit i dentální hygienu, díky které budete mít zuby čisté za pár minut ze všech stran a bezbolestně. Zubní hygienu i kvalitní zubní péči najdete v Clinic+, která ještě bere nové pacienty.

Published by na-dlani.cz