Šikovný instalatér


Já si myslím, že v dnešní době je opravdu málo lidí, kteří umí dělat nějaké řemeslo. Dříve třeba dělali instalatérskou práci mnoho lidí a bavilo je to. Podle mého názoru je to škoda, protože je toho málo, ale abych na druhou stranu řekla, tak je to také hlavně kvůli tomu, že ještě před patnácti nebo dvaceti lety bylo více populární, aby lidé co nejvíce studovali a aby měli hlavně maturitu anebo ještě lépe, aby měli vysokoškolské vzdělání. Tak mi řekněte, jak potom někdo také mohl mít nějaké vyučení, jako například v učebním oboru instalatér? Protože všichni chodili na vysoké nebo na střední školy, a to hlavně na vysoké školy.

Instalatéři si se vším poradí.

Abych se přiznala, tak já mám sice maturitu, ale jsem zdravotní sestra, tedy vlastně taková pečovatelka. A to podle mého názoru je také skvělé, protože v dnešní době je pečovatelek a zdravotních sester také málo. Ale také instalatérů anebo také topenářů a elektrikářů. A víte, čím to je? Protože nikdo to dělat nechce. Ale v dnešní době, tak poslední asi tři nebo čtyři roky se to prý obrací. Prý jsou tyto učební obory velice tak zaplněné, protože každý chce dělat nějaký učební obor. Všichni ví, že právě učební obory mají zlaté řemeslo. Ruční řemeslo má zlaté dno a já si myslím, že tohle je pravda, protože kdyby lidé třeba vůbec se neučili různému řemeslu, jako například instalatérské práce anebo tesařské práce, tak by to bylo opravdu škoda.

Zlaté řemeslo instalatéra.

No jen si vzpomeňte, kdo vám třeba vyrábí masivní nábytek nebo různé dřevěné sošky. Samozřejmě že řezbáři. A kdo se vám postará třeba o rozbité spotřebiče nebo elektrospotřebiče? To samozřejmě že instalatéři. A pokud bydlíte v Praze, tak vždycky volejte instalatéra z Prahy. Já samozřejmě bydlím v Praze a s pražskými instalatéry mám samé dobré zkušenosti. Ještě se mi nikdy nestalo, že by ke mně přišel pražský instalatér a stál by za nic anebo že by nic nedokázal opravit. A pokud i vy sháníte kvalitního instalatéra, tak samozřejmě na internetu nebo v různých novinách také najdete kvalitní instalatéry, kteří vám pomohou.

Published by na-dlani.cz