Svádět se dá nejen prádlem

Na začátku každého vztahu se žena snaží svádět muže. Dává mu tak najevo, že o něj stojí. Určitě jste si touto fází vztahu prošla také. Postupem času ale ženy mají pocit, že mají muže jistého, a že když jsou spolu, nemusí se snažit tak, jako na začátku. Jenže to je omyl. Je důležité, abyste dávala svému muži pravidelně najevo, že o něj máte zájem i po několika letech vztahu. Dbejte o sebe, a rozhodně nespoléhejte na to, že o intimní radovánky se vždycky postará váš protějšek.

Co nezapomínejte dělat?
Kupujte si pravidelně nové a hezké prádlo– není nic horšího, než pohled na vytahané a vybledlé prádlo, a ještě ke všemu s obrázky. Muže nepotěší nic tak, jako žena v hezkém prádlu. Nemusíte za ně utrácet tisíce, hezké prádlo koupíte i za pár stovek. Dbejte hlavně na to, aby vám dobře sedělo a ladilo k sobě barvami, materiálem i stylem.

Pečujte o sebe– nemusíte se dvakrát týdně dřít ve fitku, ale určitě byste měla chodit pravidelně ke kadeřnici, občas si zacvičit, a starat se o pleť podle svých finančních možností a podle typu pokožky. Nemusíte rozhodně vypadat jako modelka z plakátu, ale taky nemůžete vypadat jako strašák. Váš muž určitě ocení, když se budete snažit, abyste se mu líbila.

Pochvalte ho– muž bude blahem bez sebe, když ho občas pochválíte za něco, co se mu povedlo. Vás to nic nestojí, a on bude rád. O to víc bude nakloněn vám s něčím pomoct nebo vás něčím potěšit.

Nehádejte se– muži opravdu nemají rádi, když ženy vyhledávají konflikty. Utíkají před nimi kamkoliv, kde je nebudou muset řešit.

Uvařte mu oblíbené jídlo– to, že láska prochází žaludkem říkaly už generace před námi. Pokud ho chcete potěšit, uvařte mu občas jeho oblíbené jídlo. Potěší ho, že víte, co má rád, a že mu to chcete dopřát.

Nechte ho odpočívat– když přijde z práce, nechte ho vydechnout, a nezatěžujte ho problémy. Muž není stroj, a po návratu z práce nechce řešit práci, tu můžete vyřešit později.
 
Pokud budete dodržovat těchto pár rad, váš muž pro vás snese modré z nebe. Stanete se jeho vysněnou ženou, kterou bude rozmazlovat.

Published by na-dlani.cz