Vylepšení mobilní aplikace Pokémon Go

Chodíte také chytat pokémony? Nejnovější trend poslední doby ovládl celý svět. Je jedno, kolik vám je let, jaké je vaše povolání nebo co studujete.

Téměř každý se při procházce se psem, při cestě na nákup, nebo na cestě do školy či do práce baví tím, že ve svém okolí chytá přes mobilní aplikaci pokémony. Tuto velmi atraktívní mobilní hru teď její tvůrci hodlají aktualizovat – snaží se přimět hráče a trenéry pokémonů, aby se vydávali ven co nejčastěji a aby každý den chytali příšerky, které Pokémon vytvořil.

Z toho důvodu chce Pokémon Go začít přinášet denní úkoly pro všechny, kteří si hru stáhli.

Jaké budou úkoly?

·         Pravidelné chytání pokémonů
Hra bude nastavena tak, aby každý den dostali hráči za jednoho uloveného pokémona 500 bodů a 600 jednotek kosmického prachu. Pokud budou lovit každý den, dočkají se navíc bonusů ve formě až dvou tisíc těchto bodů a dvou tisíc jednotek kosmického prachu.

Aktivní hráči, kteří budou lovit každý den, se tak mohou dostat velmi rychle na vysokou úroveň. Pokémon Go tak vyžene děti ven a donutí je k pohybu. Navíc budou mít hráči výhodu v tom, že budou mít více zkušeností oproti lidem, kteří aplikaci zapnou jenom jednou za týden.

Zájem hráčů ale poměrně opadává
Úkolů bude více, všechny budou znamenat body a kosmický prach navíc. Pokémon Go tvůrci se snaží motivovat své hráče, aby mobilní hru neopustili, protože počet aktivních uživatelů aplikace klesá. Na výsluní se nacházela někdy v polovině července, kdy ji jenom v Americe hrálo na šestadvacet milionů lidí denně. Ale už na konci měsíce červenec to bylo pouze dvacet čtyři milionů lidí denně. V srpnu tento počet hráčů, kteří každý den otevírají tuto mobilní aplikaci, klesl o další milion a půl na necelých dvaadvacet milionů hráčů.

Za první dva měsíce od spuštění si tuto hru nainstalovalo na své chytré mobilní telefony na pět set padesát milionů lidí. To znamená, že tvůrci od uvedení této hry na trh vydělali nějakých pět set milionů dolarů.

Published by na-dlani.cz