Prázdninové dovádění na trampolíně 366

Školní rok se chýlí ke svému konci a dětem začíná nejkrásnější období v jejich dosavadním životě – letní prázdniny. Přinesou domů vysvědčení a prakticky ze dne na dennastává vytoužený okamžik – vstávání bez budíku, čas her a zábavy, pohybových aktivit, sportování, cestování, výlety, pobyt v přírodě atp. Dospělí nejsou zpočátku ve snadné situaci, nemohou si vzít dva měsíce dovolenou a tak pověřují hlídáním svých ratolestí příbuzné, nejčastěji prarodiče nebo starší sourozence.

skok při západu slunce

Jak děti zabavit na začátku prázdnin

Nežli se vydáte na rodinný dovolenkový pobyt, děti stráví několik dnů či týdnů amusí senějak zabavit.
Trampolínytrampolíny 366 se staly za posledních deset let nejpopulárnějším cvičebním nářadím. Jsou-li vybaveny ochrannou sítí a probíhá-li skákání pod dohledem a pochopitelně s rozumem, je to vynikající příležitost, jak se zabavit, procvičit celé tělo včetně ochablých svalových partií a zároveň posílit dobrou náladu. Toto nářadí je skutečněnaprosto výjimečné – lépe se uvolňují endorfiny, rychleji se relaxujete a uvolníte, zároveň netrpí klouby a páteř a ke zlepšení nálady přispěje i chvilkový stav beztíže, k němuž dochází po každém výskoku.
Pískoviště – hra na pískovišti patří k nejoblíbenějším již po staletí. Nepotřebujete k tomu téměř nic, jen několik plastových nádobek a formiček, lopatku a samozřejmě vhodné oblečení.

dívka při výskoku

Kreativní tvoření při deštivém počasí– začátek července bývá až na některé výjimky deštivější a to je také vhodný čas k tvořivé zábavě. Skládání puzzle, hra s chytrou plastelínou a s kinetickým pískem, anebo tradiční a stále populární kreslení mohou být inspirací, jak trávit volný čas v dětském pokoji. Na internetu se také můžete setkat s mnoha nápady, jedním z těch netradičních je nechat děti vymalovat jednu zeď dětského pokoje podle jejich vlastních představ. Malůvky budou rozhodně originální.

Published by na-dlani.cz