Nebojte se barev

Umíte si představit v poštovní schránce zásilku, která Vaše oko potěší už jen svým vzhledem? Pokud samozřejmě nepůjde o další složenky, nebo obálky s červeným pruhem. Ale půjde o barevné obálky 2pack.cz.
Už jen první pohled rozjasní Vaši tvář, protože uvnitř barevné obálky bude překvapení, nebo očekávaná zásilka, která Vás určitě potěší.

barevné obálky

Barevnost je předpoklad dobré zprávy.
Také se neoblékáte jen do černé a bílé barvy. Určitě ani Váš byt nepatří do skupiny dvou barev. Fotografie z cest určitě nemáte černobílé. A když se jen rozhlédnete teď kolem sebe, prostředí je také plné barev. Proto spojujte užitečné s příjemným i Vy. Chcete-li poslat příbuzným, nebo dětem na tábor jakoukoliv drobnost, která se nevejde do obyčejné papírové obálky, nebo je příliš malá na balík, určitě zvolte igelitovou barevnou obálku.

Má to své výhody.
Jestliže potřebujete urychleně poslat svému potomkovi na tábor další plavky, protože se mu stala nemilá příhoda s roztržením, vezměte růžovou, nebo modrou plastovou obálku, uložte právě zakoupený kus potřebného oděvu a vložte do barevné obálky, která má vynikající vlastnosti!

  • Určitě je pevná a nestane se, že by se s ní během cesty k potomkovi stalo totéž, co s plavkami.
  • Barevnost obálky bude pro potomka znamením, že očekávaná zpráva je konečně na místě.
  • A pro Vás je nejpodstatnější to, že sáhodlouhé přemýšlení, jak zabalit onen titěrný kus oděvu, odpadne.
  • Jedním zalepením budete mít po problému!

barevnost

Věřte, že se Vám nakonec takový způsob posílání drobných věcí prostřednictvím barevných obálek zalíbí natolik, že se budete modlit, aby ten Váš neposeda zase něco roztrhl, nebo zapomněl.
Možná, že přijdete na to, jak výhodné je cestou na poštu zakoupit tento skvělý obal, do kterého něco vložíte, zalepíte a hned můžete u poštovní přepážky předat do rukou nejpovolanějších. Žádné starosti se zasíláním, a ještě tak skvěle zásilka vypadá.

Published by na-dlani.cz