Není to dům a přeci tam neprší

Pokud pořádáte akci, u které nemáte patřičné zázemí, můžete si tím způsobit potíže ve chvíli, kdy začne například pršet a vy nemáte kam rychle schovat vše potřebné. A kam se také v případě deště nebo silného slunečního záření můžete sami ukrýt.

interiér

  • Pro tyto účely se skvěle osvědčily nůžkové stany, které se vyrábějí v několika variantách.

Jestliže chcete mít jistotu, že ten váš vydrží skutečně všechno, pak se doporučuje stan řady Octa.

  • Ten prošel dokonce zatěžkávaní zkouškou na Rallye Dakar.
  • Nutno dodat, že to bylo bez ztráty jediného bodu.

Konstrukce je vyrobena z odolného, pevného a zároveň lehkého hliníku. Osmiúhelníkový profil nohy, která má průřez padesát milimetrů je zárukou, že budete chráněni před deštěm i větrem. Konstrukce se také dá jednoduchým způsobem nastavit na požadovanou výšku. Uvnitř nohy je tlačítko, kterým se konstrukce zvedá a opět spouští. Stabilitu stanu jistí velké patky se zvětšeným bodem.

  • Není ani problém si do stanu instalovat topení nebo osvětlení.
  • Systém Easy-Hold je připraven na snadné připevnění.

V dolní části nohou najdete speciálně vytvořené otvory pro bleskové připevnění doplňkových profilů, které slouží k dokonalému napnutí bočnice.

Výrobce neponechal nic náhodě

U velkých stanů bývá někdy problém s tím, že se nedá dokonale napnout střecha. Je jistě logické, že právě u těchto velkých konstrukcí je to základem jejich stability a odolnosti. U nůžkových stanů Octa k žádnému problému nedochází, protože výrobce dovnitř stožáru umístil zesílenou pružinu, která zajistí perfektní napnutí střechy. Bočnice se vzájemně propojí jednoduše a rychle pomocí zdrhovacích zipů. Tento typ stanu může zastřešit plochu o rozloze od devíti až do dvaatřiceti metrů čtverečních.

vikingové

  • Odolají větru o síle sto kilometrů za hodinu.
  • Na konstrukce se vztahuje pětiletá záruční lhůta.

Published by na-dlani.cz