Muži a děti

Máte muže, se kterým si umíte představit zbytek života, a chcete s ním založit rodinu? Zjistěte, zda je rodinný typ ještě předtím, než mu oznámíte pozitivní výsledek těhotenského testu. Podle čeho poznáte, zda už je na rodinu připravený?

Mluví o dětech– na věku nezáleží. Může mu být 20 nebo 40. Pokud mluví o tom, že by si rád založil rodinu právě s vámi, máte napůl vyhráno. Společně musíte pracovat na tom, aby byl váš vztah o nejlepší a neskončil po narození prvního dítěte.

Plánuje– plánuje s vámi, kdy si pořídit první dítě? Plánuje, jak vám bude pomáhat, a jak si rozdělíte péči o miminko? To jsou dobré signály, které vám mohou prozradit, jak na tom váš muž je. Pokud se naopak od takových konverzací distancuje, mějte se na pozoru. Buď není připravený, nebo rodinu nemá v plánu zakládat s vámi.

Má rád děti– to je asi nejdůležitější faktor, který rozhodne o tom, zda bude váš současný partner otcem vašich dětí, nebo jen zploditelem. Určitě máte ve svém okolí nějaké malé děti, například od sourozenců, známých nebo kamarádů, a chodíte k nim na návštěvy. Chce si váš přítel s dětmi hrát, nebo nemá problém je na chvíli zabavit nebo nakrmit či přebalit? Pak bude dobrý otec.
dítě na ramenou otce
Postrádáváš partner kterýkoliv z výše uvedených vlastností? Pak raději nepočítejte s tím, že si s ním založíte rodinu. Lidé se samozřejmě mění s věkem, ale tyto signály by rozhodně žádná žena neměla přehlížet. Muž, který nemá rád děti, nerad o nich mluví, či vám dokonce narovinu řekl, že je nechce, pravděpodobně nebude nejlepším otcem. Hodně toho ale o muži vypoví jeho vlastnosti. Dobrý otec je laskavý, spolehlivý, svou ženu i děti ochrání, a hlavně je zabezpečí po materiální stránce. Samozřejmě se může stát, že otěhotníte neplánovaně, a v tomto případě se buď muž popere s osudem a bude při vás, nebo zbaběle uteče.
dědeček a vnuk
Druhá varianta je sice méně příjemná, ale pokud se do ní dostanete, nakonec zjistíte, že je lepší být sama než s někým, kdo se na vás vykašlal.

Published by na-dlani.cz