Do které skupiny sportovních fandů patříte?

Nejen muži se rádi podívají
V televizním vysílání lze již velmi často narazit na vysílání sportovních přenosů různého druhu. Pokud jste navíc vlastníky speciálních sportovních programů, jistě nemáte o fotbalové či hokejové přenosy nouzi.
Možná Vás to překvapí, ale diváky podobných televizních programů (obdobně jako fanoušky fandícími při utkání probíhajících přímo na stadionech) nejsou výhradně muži. Nejen u nás, ale také v jiných zemích davy nadšených divaček netrpělivě vyčkávají na začátek zápasů, jichž se účastní jejich oblíbené kluby, nebo alespoň jednotlivci.
Mezinárodní turnaje pak k obrazovkám lákají celé domácnosti, bez ohledu na věk a pohlaví jedinců, kteří v nich žijí. Zkuste si jen vzpomenout na atmosféru doma i v ulicích, když se hrají celosvětové šampionáty v hokeji…
hokejový zápas 
Fotbalové elegance versus
Že fotbal může na prohled působit jako vysoce elegantní sport dokazuje i samotné označení „bílý balet“, jež je užíváno ve spojení s jedním známým fotbalovým klubem.
Oproti tomu je hokej silně agresivním sportem, který však diváky láká na rychlost a akci, se kterou se
u fotbalu setkávají pouze výjimečně.
Proto také často dochází k tomu, že se lidé dělí na dva proti sobě stojící tábory, z nichž jeden je oddán hokeji, zatímco druhý by se nezpronevěřil fotbalovému šílenství ani za milion korun.
fotbalisté na hřišti 
Ke kterému z těchto táborů byste se nejspíš zařadili Vy sami?
Naplňuje Vás coby diváka spíše vytrvalost a neúnavnost fotbalových hráčů, nebo si více potrpíte na rychlost sílu hokejových bojovníků na ledě? Anebo patříte do té výjimečné malé skupinky sportovních fandů, kteří si dokáží stejně dobře vychutnat jak devadesát minut na trávníků, tak také šedesát minut čistého hracího času na zmrzlé ledové ploše?
Sport může být skvělou zábavu nejen, když se jej osobně aktivně účastníte. Skvělé zážitky si můžete odnést i ze sledování přenosů z pohodlí Vašeho domova. Stačí se jen rozhodnout, na který přenos se právě chcete dívat.

Published by na-dlani.cz