Věnujte se plně řízení vozidla i při vyřizování hovorů

Když máte ve svém autě praktický držák na mobil do ventilace, tak je pro vás řízení vašeho auta snadné a pohodlné. V žádném případě vám totiž nehrozí, že byste své dvě ruce museli zaměstnávat něčím jiným, než je řízení vozidla, přičemž zároveň nepřijdete ani o jeden důležitý hovor. A nemusíte kvůli tomu ani zajíždět ke krajnici.
To všechno vám umožní právě již výše zmíněný magnetický držák na mobil.

telefon

Ten jednoduše zasunete do větrací mřížky na palubní desce a na jeho plochu můžete pokládat svůj mobilní telefon, který zde bude díky silnému magnetismu dokonale držet. V žádném případě vám tak nehrozí, že by vám telefon spadnul z palubní desky dolů a vy byste jej museli lovit někde na podlaze a zjišťovat, zda se při pádu nepoškodil. Stejně tak nepříjemné by jistě bylo i to, kdybyste jej museli složitě lovit v kapse pokaždé, když by zazvonil a vy byste si chtěli ověřit, zda se nejedná o něco důležitého. A především, tím, že byste své ruce zaměstnávali jinou činností, než je řízení vozidla, tak by se snadno mohlo stát, že byste způsobili dopravní nehodu. A to si jistě nikdo nepřeje.

emoce

Existuje hned několik typů držáků, které si člověk do své auta může vybrat. Nezáleží to ani tak na typu jeho mobilního telefonu jako spíše na typu uchycení stojanu na mobil k palubní desce. K dřívějším, velice oblíbeným typům, patřily modely, do kterých bylo potřeba telefon určitým způsobem vsunout. Ovšem právě to již svým způsobem přináší nemalé problémy. Především kvůli tomu, že když musíte telefon do držáku pod určitým úhlem a z určité strany zasunout, tak tomu musíte věnovat mnoho pozornosti, a právě tato momentální nepozornost vás v dané chvíli připravuje o soustředění na stav dění na silnici. Pokud jde ovšem o magnetické upevnění, tak do něj můžete telefon vložit jakkoli, z jakékoli strany a pod jakýmkoli úhlem a vždy bude pevně lpět na svém místě.

Published by na-dlani.cz