Pronájem elektrocentrály

Bez elektrické energie se zkrátka a dobře neobejdeme. Využíváme ji každý den. Svítíme světly, používáme teplou vodu, která se ohřívá pomocí bojleru, který je opět napojen na elektrickou energii. Topíme pomocí energie, vaříme, pereme, uklízíme jedině s pomocí elektrické energie. Bavíme se jenom díky energii, protože jen na ni napojená televize nebo počítače. Ani mobily moc dlouho bez energie nevydrží. Média, ale i nemocnice, armáda a vojsko to všechno jsou instituce, které jsou napojené na síť a čerpají z ní zdroje, stejně tak jako my všichni ostatní v domácnostech, ale i ve firmách, protože ani banky, úřady, telekomunikace a ostatní běžné firmy by se bez elektřiny neobešly.

IMG_20180914_065129

  • Z dlouhodobého hlediska je možný pronájem elektrocentrály. Ta zajistí běžný chod všech potřebných zařízení. Poskytuje dostatek energie k provozu firmy, domácnosti ale řeší i výjimečné situace. Dovezeme vám centrálu až na místo určení k zajištění koncertu, festivalu, nebo k plánované dlouhodobé odstávce.
  • Zařízení se dělí podle výkonu. Máme širokou nabídku zařízení s nižším výkonem až po ty s vysokým výkonem. Od 12kW až po 1800kVA.
  • K dispozici jsou také doplňkové služby a další drobnosti jako rozvaděče nebo kabeláže.

130kva_01

Půjčení elektrocentrály

Další z možností je půjčení elektrocentrály na krátkou dobu. Tato volba je vhodná v případě, že potřebujete vyřešit nečekaný výpadek elektrické energie. Potřebujete nahradit síť elektrické energie něčím jiným? Pak je půjčení konkrétního zařízení ideální. V takových případech si totiž nepotřebujete pořizovat nové zařízení nebo domlouvat pronájem zařízení na půl roku, čili dlouhodobější nájem, ale potřebujete si zařízení půjčit třeba jen na pár dní, nebo dokonce na jeden jediný den, kdy má výpadek elektrické energie trvat. Elektrocentrály Valeon.cz pomohou vyřešit jakýkoliv výpadek elektrické energie.
I v tomto případě je možné vybírat si z širokého sortimentu. K dispozici jsou opět produkty s nižším výkonem až po ty, které zajistí celá průmyslová pracoviště, firmy či obce.

Published by na-dlani.cz