Evidence docházky

Nabízíme vám moduly, které jsou podle počtu zaměstnanců, budou vám evidovat docházku, pauzu, dovolenou a přítomnost zaměstnance na pracovišti. Pořádek musí být a všechno musí opravdu dobře fungovat, abyste měli respekt. Zaměstnanci se budou vždy čipovat při každém vstupu do objektu. Buď dostanou čipy, nebo to bude přes otisk prstu, čárové kódy, mobilní telefony a tak podobně. Užitečná evidence docházky Kit vám ušetří starosti, peníze a budete mít hlavně přehled. Určitě je dobré se o tyhle produkty zajímat, protože vaši společnost, firmu posouvají do výšin, kde je všechno moderní, jednoduše dohledatelné a bez problémů všechno zaevidované.

inovace v podnikání

Máme to rozdělené podle počtu zaměstnanců:

  • Modul do 100 zaměstnanců
  • Modul nad 100 zaměstnanců

Podle počtu si vyberete, do kterého zapadáte. Snadno tak budete hlídat příchody, odchody, polední pauzy, přestávky, doktory, dovolené, náhradní volno a podobně. Také budete mít přehled, který zaměstnanec je právě v práci, který má dovolenou a tak budete mít prostě přehled a to je pro šéfa velmi důležité.

Přehled přes web nebo telefon

Jelikož je to propojené přes internetovou síť tak se tam kdykoliv kouknete a budete tam míru každého pracovníka napsáno, kolik mu zbývá dovolené, jak chodil do práce a tak dále. Jelikož je dnešní doma hodně modernizovaná a ke všemu se používá mobil, tak jsme na tohle také zareagovali a všechno můžete spravovat i přes mobil, ať jste už kdekoliv.

spokojený zaměstnanec

Takhle i jednoduše naplánujete služby svých zaměstnanců, takže plánování bude také na programu. Snažili jsme se, aby byl program hlavně přehledný, a všechno jste v něm mohli v klidu najít, to je totiž pro nás důležité.
Máte zájem? Napište, volejte, dejte nám vědět… případně dokážeme spoustu věcí ještě vysvětlit. Máme zájem o to, abyste byli informovaní o vašich možnostech. Spousta podnikatelé a firem si myslí, že je to všechno drahé a mají předsudky. My vám to vysvětlíme a vyvrátíme předsudky.

Published by na-dlani.cz