Přijďte se odreagovat s laser game

Víte, kam zajít, když vám náhodou hrozí, že byste se měli nudit? Přece do laserové arény v Praze, protože tam něco takového v žádném případě nedopustí. Když si včas rezervujete svůj termín laser game, tak budete mít jistotu parádní zábavy, na kterou budete dlouho vzpomínat. Tím spíše, když si ke hře přizvete partu skvělých přátel, kteří sdílí podobné zájmy. Laserová střílečka je osvědčený způsob, jak stmelit vaše přátelství, posílit fyzickou kondici, užít si adrenalin, a samozřejmě spoustu zábavy, což se po perném dni v práci anebo obecně po náročném týdnu v zaměstnání či ve škole vždycky hodí, ať už se věnujete čemukoli.

skupina(1)

Navíc, pokud máte pocit, že by se vám hodilo, kdybyste se svými kolegy v práci vytvořili sehraný tým, tak laser game je skvělou volbou team buildingu, který vaše vztahy jistě posílí.

A co je nezbytné udělat pro to, abyste se mohli zapojit do hry? Není toho mnoho, vlastně jde jen o to, rezervovat si včas na internetu termín, kdy se chcete pustit do akce. Budete tak mít jistotu, že herní pole bude jen a jen vaše a nebudete muset na nic čekat.

Na místo se dostanete pohodlně buď hromadnou dopravou anebo klidně i autem, neboť v areálu herny je také prostorné parkoviště, případně můžete zaparkovat i v blízkém obchodním domě.

labyrint (44)

A co konkrétně na vás čeká? Dvě parádní arény, takže si můžete zvolit, zda vyrazíte do starých ruin k legendárním Aztékům anebo do tajemného bludiště. A také jedenáct herních módů, které jsou zárukou, že se vám taková zábava jen tak neomrzí. Navíc si můžete volit herní módy podle vašich zkušeností a kondice, není tedy předem jasné, že to zkušenější musí nutně vyhrát. Nicméně i kdyby tomu tak u vás bylo, tak na prvním místě stojí vždy úžasný zážitek ze hry, který můžete ještě navíc po jejím skončení podpořit posezením v místním baru. Tak neváhejte a přijďte a uvidíte, že si toto místo zamilujete.

Published by na-dlani.cz