Chorvatsko máte díky linkovému autobusu na dosah ruky

Dovolená Chorvatsko autobusem je ideální volba, pokud jde o prázdninovou destinaci, kde si máte pořádně odpočinout a načerpat spoustu nových sil do života. Tím spíše, pokud patříte k těm lidem, kteří si nejlépe odpočinou pod blankytnou oblohou nad azurovým mořem, kde slunce a krásné počasí hraje za všech okolností prim. Příjemné oblázkové pláže, vstřícní místní lidé a pestrá škála ubytování jak na klidných místech, tak na těch nejrušnějších ulicích. A to vše ještě navíc za velice příznivou cenu. Pokud jste v Chorvatsku ještě nikdy nebyli, tak si můžete být jisti tím, že si ho brzy zamilujete, a pokud se sem vracíte opakovaně, tak se není vůbec čemu divit.

dubrovník

Navíc právě Chorvatsko je velice bezpečná země, kde se i snadno domluvíte, a snadno zde seženete všechny potřebné služby včetně pestrých ubytovacích možností za příznivé ceny. A to vše je ideální kombinace pro to, abyste se na svou letní dovolenou mohli vydat klidně i naslepo a bez cestovní kanceláře. Třeba pravidelným linkovým autobusem, který vyjíždí každý pátek z autobusového nádraží v Praze. A ještě ke všemu vás taková volba vyjde poměrně levně, takže peníze, které ušetříte za dopravu a ubytování ve vlastní režii, můžete investovat třeba do ještě většího požitku z dovolené, ať už to pro vás znamená cokoli.

split

Cestování moderním linkovým autobusem je velice pohodlné. Máte k dispozici plně polohovatelná, ergonomická sedadla v klimatizovaném prostoru. Svůj čas můžete trávit sledováním televize anebo prací na počítači, protože wi-fi je zde samozřejmostí. A kdykoli se můžete ujistit o aktuální poloze autobusu na trase s pomocí GPS monitoringu. Hodit se vám může i toaleta na palubě a dobře zásobený minibar, ve kterém není nouze jak o nápoje, tak o vydatná jídla. Nadto je taková cesta maximálně bezpečná, protože na zkušené profesionální řidiče se můžete naprosto spolehnout.

Published by na-dlani.cz