Pravá láska je pouhá legenda

O zamotaných vztazích jsou sepsány různé romány a natočen nejeden film. Jenomže jaksi v knihách nebo filmech se zdá všechno tak jednoduché a na každý problém se nachází snadné řešení. Jak je to ale ve skutečnosti? Zde nám již nikdo scénář nebo povídku nenapíše. Vše se odvíjí od okolností a vztahu. Láska není jen tak nějaký projev, musí se neustále budovat a je třeba o ni pečovat. Pokud vydrží a ti dva překonají spoustu společných překážek, pak to rozhodně není legenda, ani zvyk, ale ten pravý a nádherný vztah, plný porozumění.

erotika

Problémy budou přicházet

Nikdy nikdo neřekl, že život lehký jako peříčko, všechno špatné zůstane pod ním a on se vznese do oblak přes různá úskalí a opět přistane na pevném prostranství. To by bylo možná hezké, ale nereálné. Právě různé překážky budují dlouhodobý vztah. Ovšem nic netancuje na tak tenké hraně jako právě láska, která je jen krůček od nenávisti. Když přijde do života problém, tak rozhodně není na místě mlčet, zápasit s ním sám a trápit se. Pak se snadno nejeden citový vztah poškodí a nespraví to žádná postelová romantika. Každý může být nějaký vystresovaný ze zaměstnání, nemoci nebo mužské problémy napadnou tak silně mozkové buňky, že vcelku jednoduché řešení již nelze ani rozpoznat. Mnohdy je třeba dodat odvahu a pozvednout opět sebevědomí, a to lze najít i v přípravcích , kdy opět můžete společně zažít vzestup až do sedmého nebe.

milenci

Nic nebrání krásně prožité noci

Konečně žádné sny o kvalitním a bezprostředním sexu, žádné nakupování různých pomůcek a sexy oblečků, již žádné ticho a odvrácené tváře plné nepochopení, proč to zase dneska nejde. Stačí příslušnou skleničku otevřít a nechat její vůni přirozeně plynout po místnosti. Nestačíte se pak divit, co je ve vás skryto a jak jste si svoji chvilku, pardon, možná celou noc romanticky, dravě, hravě a bez zábran užili. Okořenit dlouhodobý vztah vždycky stojí za to.

Published by na-dlani.cz