K čemu obal na mobil?

Abychom si zachovali kvalitu pěkný vzhled našeho telefonu, tak je dobré si k němu pořídit obal. Tyto obaly se začaly vyrábět hlavně až potom, co na trh přišly dotykové telefony a smart phony. Jelikož sklíčka, které jsou na displeji jsou sestavená tak, že jsou velmi citlivá na dotek, tak je téměř jisté, že nějaké časté pády a jiné případy přístroj moc dlouho nevydrží. Nerozbije se vám možná technicky, ale určitě vám popraská displej nebo něco jiného. Výměna není příliš levná. Musíte si najít servis, ve kterém se vám podívají na vady a poté vám řeknou částky. Například u takových iphonů je téměř jisté, že oprava displeje a skla bude dražší než tisíc korun. Zde si totiž připlácíte hlavně za to, že jste si pořídili drahou značku.

nové kryty

Mnoho lidí to však obchází tím, že se podívá na čínské e-shopy, ve kterých nabízejí skla. Vy si je zde můžete zakoupit za pár stovek a pak už jen cca měsíc čekáte na to, až vám přijde zásilka domů. Když vám dorazí, tak vám pak stačí si najít na YouTube nebo na jiné webové stránce video, ve kterém je návod, jak si můžete samy sklo vyměnit. Je však potřeba si na to udělat čas. Mít trpělivost s malinkými součástky, které se pod displejem nachází a nic nezanedbat. Pokud byste totiž něco udělali špatně a dostala se vám třeba dovnitř mechaniky nějaká nečistota, tak byste se pak mohli divit tomu, co vám zařízení bude vytvářet.

barevné kryty

Je možné, že by se mohl telefon „zbláznit“. Nečistota uvnitř by totiž tlačila na sklo a dotykové součástky a tím by se vám na obrazovce mačkaly a spínaly různé aplikace. Jako kdyby vám telefon někdo ovládal. Ale bude to způsobené jen tím, že jste něco udělali špatně.
Pokud se chcete vyhnout těmto problémům, tak si můžete pořídit obal na mobil. Kvalitní obal na mobil nokia můžete sehnat na různých webových stránkách. Sice se dříve říkalo, že tato značka má nerozbitné telefony, ale to přeci nechcete riskovat. Nebo snad ano?

Published by na-dlani.cz