Cukrářské zboží přes internet

Možná vás to překvapí, ale i přes internetový obchod si můžete objednat zcela čerstvé suroviny, z kterých vyrobíte senzační cukrovinky. Také listujete časopisy o pečení a obdivujete nádherné zákusky, dorty a cukroví? Věřte tomu, že s kvalitními cukrářskými surovinami a důležitými potřebami bude i vaše pečení obdivovat nejen vaši blízcí, ale i přátelé a pozvané návštěvy.

Kromě zajímavých inspirací a různých video návodů si samozřejmě ve speciálních eshopech můžete objednat různé suroviny, cukrářské potřeby, a to v té nejvyšší profesionální kvalitě. 


Z jakých čerstvých surovin můžete vybírat:

·         potahovací a modelovací hmoty – mohou být čistě bílé nebo jemně žluté (marcipán), ale lze je samozřejmě snadno obarvit potravinářskými barvivy. Některé z nich jsou i vhodné k modelaci různých ozdůbek. Mají vynikající chuť a lze sehnat i bezlepkové hmoty.
·         čokoládové polevy – a to nejen klasické mléčné, bílé a hořké, ale najdete například i čokoládové polevy jahodové, citronové nebo pomerančové.
·         tuky pro pečení – kvalitní margaríny, oleje ve spreji, kokosový olej apod.
·         barviva – můžete vybírat gelová, tekutá, prachová nebo ve spreji, ale i jedlé fixy, v nabídce najdete pastelové, perleťové, hvězdné, metalické nebo duhové druhy barev
·         náplně – ovocné džemy, marmelády nebo povidla, instantní směsi na přípravy krémů různých příchutí
·         polevy – husté lesklé polevy se zrcadlovým efektem
·         dekorace: jedlé krajky, jedlé i nejedlé, marcipánové postavičky oblíbených pohádkových hrdinů nebo zvířátek
 

Profesionální cukrářské potřeby:

Velmi zajímavá je i široká nabídka cukrářských potřeb, které vám nejen usnadní práce, ale díky kterým budou vaše dorty a zákusky vypadat opravdu profesionálně. Objednejte si dortové formy různých velikostí a tvarů, popřípadě 3D dortové formy, které jsou navržené skutečnými profesionály a mají špičkový design. Dále najdete i nabídku různých formiček, vykrajovátek, nejedlých ozdob, forem na čokoládu i servírovacích táců.

Překvapte své blízké a upečte jim dortík nebo zákusek, na který budou opravdu dlouho vzpomínat.

Published by na-dlani.cz