Čeká Vás svatba?

Malé holčičky si už jako malé hrají na princezny a na nevěsty. Oblékají si krásné šatičky a korunky. Půjčují si od maminek podpatky a cítí se krásné. Přesně takto by se měly ženy cítit i v jejich svatební den.
Mnoho mužů považuje svatbu jako nějaký úpis ďáblovi. Plno kamarádů si z něj může dělat srandu, že jde do „chomoutu“ a říkat ženichovi podobné odrazující řeči. Správný muž, který má zdravé sebevědomí, by si však měl uvědomit, že nejde o jeho kamarády, ale o jeho život. Tento život se chystá uzavřít se svojí partnerkou, se kterou doposud byl a pokud bylo vše v pořádku, prošli si společně nějakými životními událostmi, tak toto je další krok do života.svatební přípitek
Dívky to mají většinou těžší, co se týče plánování. Většinou jsou to totiž právě ony, které si vymýšlí, jaké by chtěli květiny, výzdobu a tak dále. Jejich mužská polovička jim pomáhá a měla by se ke všemu vyjádřit, aby se jejich společný den líbil oběma. Jediné, co by muž neměl vědět je to, jaké bude mít nevěsta šaty a jak bude upravená.
Od toho existují zkoušky, které může nastávající nevěsta absolvovat před svatbou. Určitě by měla navštívit kadeřnici, se kterou naplánují účes. Poté nějakého kosmetického specialistu/specialistku, která vyzkouší nějaké líčení, které se bude hodit a bude vypadat pěkně. Tímto si „nacvičí“, jak bude ve svatební den slečna vypadat.figurky novomanželů
Pokud se obáváte si všechno toto naplánovat samostatně nebo Vám žádná kamarádka nepomůže, tak si můžete najmout specialistu, který Vám všechno pomůže naplánovat. Abyste si vybrali opravdu dobře, tak se podívejte většinou do záložky – svatba reference, kde se dozvíte zkušenosti jiných lidí.
Všechno se na „onen“ den plánuje měsíce dopředu. Doprovází to mnoho stresu, občas i pláče nebo hádek. Tyto stresující stavy, které jsou plné myšlenek o pochybách, jsou součástí toho všeho a prostě to k tomu patří, protože až budete mít svatbu a uvidíte, jak všechno klape, tak se Vám uleví a užijete si to ještě mnohem více.

Published by na-dlani.cz