Zimní voňavé pohlazení pro Váš nos i jazyk

Chladné počasí obecně vybízí ke konzumaci nápojů, které jsou trochu říznějšího charakteru. Mnoho z nás při setkání s přáteli, či s rodinou sáhne proto častěji po pálence, než po vínech a chlazených sektech. Všichni asi znají starou dobrou klasiku, kterou je slivovice, ale věřte že například takový https://www.lihovarek.cz/bezinkovy-destilat/, je skutečně to nejvoňavější pohlazení pro váš nos a jazyk. I když bezinka je známá spíše svými tmavě fialovými plody, které se zpracovávají na kaše, džemy, marmelády, a také se suší, v případě pálenky je využito překvapivě pouze jejich květů, velmi užívaných i v léčitelství. Tyto se macerují v poměrně velkém množství v neutrálním lihu, a tím se z nich po určité době získá veškeré možné množství aromatických i chuťových látek. Tento proces nazýváme průtahovou destilací, při níž se dosahuje skvělých výsledků ze zdrojové suroviny, v tomto případě květů bezu černého.
Kovová placatka na alkohol
Náš obchod nabízí dva druhy tohoto destilátu.První z nich má obsah alkoholu 42 % v 0,5 l a pochází z Valašska, kde se jeho pálení vedle švestek stalo téměř tradicí, zejména v letech, kdy úroda švestek je malá.Druhým zákazníky velmi vyhledávaným typem bezinkovice je košer provedení v čistě přírodním a ve velké míře manuálním zpracování bez přidání ostatních látek. Tuto lahůdku dostanete v našem obchodě v obsahu štíhlé vysoké lahve 0,5 litru a obsahu alkoholu 45 %. Obě bezinkovice skutečně svojí královskou vůní předčí vše, co jste doposud v této oblasti ochutnali.
Zralé bezinky
Dopřejte sobě a svým blízkým v závěru tohoto, nebo počátkem nastupujícího roku potěšení a pocit sounáležitosti při setkáních, na kterých nabídnete to nejlepší, co naše malé certifikované rodinné palírny a destilérky nabízejí jako své rodinné stříbro. Dopřejte si neobyčejný zážitek chutí a neopakovatelné vůně bezinkovice.

Published by na-dlani.cz