Takovou nabídku neodmítnete

Světe, div se, ale nabídnout Vám někdo, že do několika týdnů můžete změnit bydliště trvalého pobytu https://www.lavarohouse.cz/, aniž byste se stresovali? Že si můžete vybrat rodinný dům? Že Vás přijde levněji? Že si takový dům můžete postavit, kam chcete? Že Vám ho dokonce přivezou? A že si hned po usazení domu můžete dát kávu?

ložnice

Kristepane, řeknete si, sem s takovou nabídkou! Chci to.
Ani možná v té euforii nepostřehnete drobné maličkosti, které jsou při nabídce vysloveny. Jsou to čtyři věci:

  1. Několik týdnů. Vy se rozhodnete, že chcete bydlet a trvá jen několik týdnů, než se můžete nastěhovat? Není Vám divné, že to trvá tak krátkou dobu? Asi jsou již domy postavené. Ale druhá možnost tu první přece vylučuje!
  2. Dům přivezou. Panebože, jak mohou přivézt jeden celý dům? To se snad dá jen v Americe, nebo i u nás? Vždyť to může být neproveditelné!
  3. Levně? Jak může být rodinný dům levný? Rodinný dům vyjde na pěkné peníze! To není jen tak nějaká investice mimo rodinný rozpočet!
  4. Hned můžete bydlet. Jak je možné, že hned po postavení domu mohu vařit kávu a prohlížet si nové bydliště? Protože ten dům je už vybavený.

Tak to je tedy bomba!
Ano, to je bomba, protože při té kávě si můžete spočítat dny, týdny a měsíce, které byste stavbou rodinného domu ztratili. Můžete si při kávě v novém mobilním domě sumarizovat imaginární spotřebu prášků na spaní, protože byste stresem ze stavby domu ani pořádně nespali. A také se kochejte tím, že čas a peníze jsou na Vaší straně.

obývák

Koukněte se k sousedům. Zleva i zprava. Handrkují se se stavebním dozorem, protože stavební firma nedodržuje termíny, ale také leccos odflákne, aby se konečnému termínu stavby alespoň přiblížila, když ten klient tak spěchá!
Ale u Vás to proběhlo úplně jinak. Přijelo obrovské auto s obrovským přívěsem a jeřábem. A během několika hodin Váš mobilní dům stojí a je připojen na všechny přípojky. Není to skvělé?

Published by na-dlani.cz