Opálení můžete být už před létem

https://www.youtube.com/watch?v=mWVpWGpy5j0

Zima, která sice má své kouzlo a přináší nám svátky, které tolik milujeme, jistě nebyla tím nejhorším obdobím a na bazén a opalování jsme si téměř nevzpomněli. Po jejím ukončení ovšem už netrpělivě očekáváme první letní dny a s nimi spojené i sluníčko, které nám během krátké chvíle dovede dát krásnější odstín pokožky. Hnědá kůže je atraktivní a nelze pochybovat o tom, že nám svým způsobem zvedá i sebevědomí. Nemusíte však čekat na to, až se budete moct opalovat a získat tak hnědší pokožku.

Navštivte ještě před hlavní letní sezónou solárium Brno Naomibrno, kde vám vaše sny o lepším zevnějšku proměníme ve skutečnost.

přístroj v soláriu

Není nic lepšího, než povedené opálení

Od pobytu na sluníčku očekáváme to, abychom byli více přitažliví pro naše okolí. Dlouhý čas strávený na slunci nebo bílá místa, na která sluneční paprsky nezasvítily však mluví zpravidla o opaku a my se pak spíše než ukazovat – toužíme před zrakem ostatních schovávat. Vyhnout se tomuto častému problému můžete tak, že si dopřejete rovnoměrné opálení celého těla v našich přístrojích, jakými jsou horizontální, vertikální nebo kolagenové solárium.

V závislosti od toho, jaký odstín hnědé si přejete docílit si můžete zvolit i intenzitu (slabé, střední nebo silné) vašeho opálení. Díky pravidelným návštěvám se rovněž vyhnete i nepříjemnosti, jakou je spálená kůže, červené fleky nebo loupání odumřelé kůže, kterou jste dlouhodobě vystavili slunci.

V soláriu naopak strávíte jenom několik minut vašeho času a na letní období budete připraveni mnohem lépe než ostatní kolem vás.

ženy ve vodě

Na dovolenou s přípravou

V zahraničí se můžete setkat s podstatně vyššími teplotami, než které jsou typické pro naše letní měsíce. Zejména u moře, kam se chystáte na dovolenou byste si měli pobyt užívat a neschovávat se v hotelovém pokoji jenom proto, že jste se spálili. Navštivte ještě s předstihem naše studio a uvidíte, že vaše kůže bude na dovolenou v tropech dokonale připravená.

Tím pádem si ji užijete tak, abyste na ni měli ty nejhezčí vzpomínky.

Published by na-dlani.cz