Hezké nádobí uspokojí každé dítě

Děti si potrpí na všechno barevné. V mnoha ohledech jsou to pestré barvy a obrázkové motivy, které rozhodují o tom, jestli si dítě k dané činnosti vyvolá kladný vztah.
Platí to zejména při jídle, kdy dětem lépe chutná právě díky tomu, že mají hezké dětské nádobí. Jestli si tedy myslíte, že máte doma „nejedlíka“, kterému nic nechutná, zkuste mu vyměnit talíř, misku nebo hrneček za takový, ze kterého si pochutná na všem, co mu připravíte.
dětské nádobí z plastu

Nerozbitné a pro děti lákavé

Výhodou toho, že budete mít pro vaše děti připravenou krásnou sadu na jídlo je to, že se na všechny potraviny, které jim do nich připravíte, budou už předem těšit. Motivovat jich můžou především obrázky apohádkové postavičky, ke kterým se dostanou i díky tomu, že sní všechno, co budou před sebou mít.
Další nezaměnitelnou vychytávkou je to, že je toto nádobí vyrobené z plastu. Je tedy vhodné pro ty nejmenší děti, které už zkouší jíst samy a v případě, že se stane nějaká nehoda a převrátí si ho, nebudete muset řešit nepříjemnost v podobě sbírání skla/porcelánu, díky kterému se můžou i snadno pořezat.

Doplňky do dětské kuchyňky

Mezi velmi populární hračku, kterou mají doma téměř už všechny děti patří dětská kuchyňka. Ta je ovšem vybavena základním příslušenstvím a mnohdy se můžete setkat s tím, že v ní dětem něco chybí. V našem sortimentu se však můžete dopracovat k rozšíření jejího vybavení a pořídit si gril, smaltové nádobí neboi celou jídelní sadu, když k vám domů přijdou malí kamarádi.
dětské nádobí

Hrnečky s brčkem vhodné na cesty

Venku je někdy těžké najít ideální způsob k tomu, jak dát vašemu dítěti napít. Doma sice dostane hezký hrneček, ale ve venkovním prostředí nebo při jízdě v autě je dobré mít po ruce hrneček s brčkem, ze kterého se vám nic nevylije a vaše dítě se tak napije kdykoliv bude potřebovat.
Jeho součástí je i uzavíratelný vršek, díky čemu si budete jistí, že se vám brčko nezašpiní od ničeho, co bude v jeho blízkosti.

Published by na-dlani.cz