Psí hotel

Pokud se rozhodnete, že necháte svého psa v rukou jiných, je dobré si to pořádně promyslet. Psích hotelů je spousta, ale najít tu správnou kvalitu není nic jednoduchého. Všechno má své pro a proti. V psích hotelích, ale obvykle narazíte na opravdové milovníky psů, a tak se nemusíte obávat, že by váš psík strádal. Psí hotely jsou obvykle velmi dobře vybaveny, jak pro sportovní aktivity, tak pro odpočinek nebo hru. Spousta z nich má vnitřní prostory s hernou i vnější výběhy, kde je možné se psem trénovat a kde se vašemu miláčkovi budou pravidelně věnovat. Součástí větších psích hotelů, nebo těch novějších je i veterinární ordinace pro ošetření případného poranění, nebo jiných problémů. Ubytování je možné většinou již od štěněte.
psí kamarádi
Každý pes má své místo v kotci. Kotce jsou většinou moderně zařízeny a vybaveny na zimu i na léto. V zimních měsících není problém přitápění, či přímo vyhřátých boudiček. Kotce pro psy jsou různě velké a oplocené, aby nedošlo k útěku, nebo zbytečnému poranění od vedlejšího souseda. Najdeme v nich část s boudou a mini výběhem.
podání tlapky
Venčení probíhá nejčastěji třikrát denně, záleží na potřebách vašeho pejska. Venčí se skupinově, nebo zvlášť podle povahy. Součástí venčení bývá ve většině psích hotelů i trénink či výcvik. Aby si naši mazlíčci zopakovali, nebo se naučili novým dovednostem a ten čas bez pánečka taky rychleji utekl.
Krmení podle zvyklostí probíhá dvakrát nebo jedenkrát denně. Jestliže je potřeba dodržovat určitý druh krmiva, nebo dietu, jsou na to brány ohledy. Granule a konzervy pro vašeho pejska si můžete dovést přímo na hotel, nebo si můžete vybrat z krmiv nabízených přímo personálem hotelu.
V neposlední řadě nezapomeňte s pejskem vzít i očkovací průkaz.

Výhody

·         Celodenní servis
·         Velká kapacita prostoru a psů
·         Vnitřní herna a venkovní výběh
·         Kvalitní péče
·         Celodenní program pro vašeho psa
·         Možnost dovozu psů do hotelu a zpět domů
anglický buldok a jezevčík
Na všem najdeme i své nevýhody. V případě psích hotelů se můžete setkat s problémem ubytování agresivních psů či hárajících fen. Možnou nevýhodou je i velké množství ubytovaných psů, ne každý pejsek je nadšeným společenským tvorem.

3.7/5 - (3 votes)

Published by na-dlani.cz