Navštivte neprávem opomíjený Kyjev

Pokud bychom měli jmenovat jedno město, které je neprávem opomíjené i přesto, že má rozhodně co nabídnout, byl by to rozhodně Kyjev. Toto třímilionové hlavní město Ukrajiny patří mezi skvosty východní Evropy. Najdete tu nádhernou architekturu v podobě perfektně zdobených chrámů a kostelů, obrovská náměstí a nákupní ulice, výborné ukrajinské jídlo na každém kroku, a hlavně přívětivé místní obyvatelstvo, které je vděčné za turisty. Těch je tu pomálu, díky čemuž se stal Kyjev městem, kde si užijete opravdovou autenticitu, nikoliv zástupy tisíců turistů. Kyjev je zkrátka metropolí, kterou si nesmíte nechat ujít, pokud máte rádi architekturu, parky, přírodu, dobré jídlo a cestování za nízké ceny.

nápis I love kyiv

Letecky za pár stovek

V těsné blízkosti Kyjeva se nachází rovnou dvě letiště. Na Boryspil přicestujete tehdy, pokud se rozhodnete cestovat s většími společnostmi, jako je třeba Ukraine Airlines. Jestliže však preferujete nízkonákladové cestování, pravděpodobně se dostanete na nedaleké letiště Zhuliany, kterému dominují právě nízkonákladové společnosti. Z obou se dostanete do centra během maximálně pár desítek minut, a to pohodlně městskou dopravou nebo pomocí taxi.

Co se týká cen, letenky do Kyjeva Levné letenky jsou v dnešní době dostupnější než kdy jindy. Dopravíte se sem pohodlně jak z Prahy, tak i z Vídně, Bratislavy nebo polských letišť. Ceny jsou víc než příznivé, poměrně běžně seženete zpáteční tikety i za méně než tisíc korun. Stačí jen umět hledat.

modrý chrám v kyjevě

Vyhledávač vám s tím pomůže

Abyste našli ty nejvýhodnější a nejlevnější letenky, využijte praktický vyhledávač. Ten vám po zadání vašich nároků najde ty nejvíce relevantní výsledky, které jsou k dispozici. Poté je už jen na vás, co si z toho vyberete. Je to pochopitelně mnohem pohodlnější a rychlejší, než když byste ručně procházeli stránky mnoha společností a vyhledávali ty nejvýhodnější nabídky.

Published by na-dlani.cz